Komunikat w sprawie 77. Tour de Pologne w Katowicach

W związku z pierwszym etapem Tour de Pologne odbywającym się na terenie Katowic konieczna będzie zmiana organizacji ruchu drogowego oraz transportu publicznego w dniu 5 sierpnia 2020 r. W tym dniu pracownicy jednostek organizacyjnych Uniwersytetu zlokalizowanych w Katowicach - niebędący nauczycielami akademickimi - świadczą pracę w skróconym wymiarze czasu tj. do godz. 13:30.


Obrazek przedstawia ulotkę informacyjną dotyczącą 77. edycji Tour de Pologne w Katowicach.

 

Kolarze 77. Tour de Pologne, który będzie pierwszym etapowym wyścigiem UCI World Tour po przerwie związanej z pandemią koronawirusa na trasę w Katowicach wjadą w środę 5 sierpnia około godz. 17:00. 

Celem zminimalizowania niedogodności związanych z organizacją pierwszego etapu Tour de Pologne odbywającego się na terenie Katowic, uruchomiono specjalną infolinię dotyczącą przebiegu wydarzenia.

Informacje dotyczące zmian w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej dostępne na stronie.

Przypominamy, że na mocy Pisma okólnego nr 1/20 z dnia 30 lipca 2020 r. Kanclerza pracownicy jednostek organizacyjnych Uniwersytetu zlokalizowanych w Katowicach - niebędący nauczycielami akademickimi - świadczą pracę w skróconym wymiarze czasu tj. do godz. 13:30.