Koncert z cyklu Salon muzyczny Tadeusza Trzaskalika

[UWAGA! Wydarzenie zostało odwołane] Serdecznie zapraszamy na kolejny koncert z cyklu Salon muzyczny Tadeusza Trzaskalika. Koncert nosi tytuł "Romanse rosyjskie". Wypełnią go romanse i pieśni, wykonane w języku rosyjskim przez Wiktora Jankowskiego, solistę opery lwowskiej. Koncert odbędzie się w poniedziałek, 26 października 2020 r. o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury Bogucice Zawodzie dział Zawodzie, ul. Marcinkowskiego 13a. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo.


Koncert z cyklu Salon muzyczny Tadeusza Trzaskalika

Wykonawcami koncertu są:

  • Wiktor Jankowski – baryton
  • Tadeusz Trzaskalik – fortepian, słowo o muzyce.

Miejski Dom Kultury Bogucice-Zawodzie gwarantuje zachowanie wymaganych obecnie środków ostrożności. Liczba miejsc została znacznie ograniczona, w związku z tym obowiązuje rejestracja telefoniczna osób, pragnących uczestniczyć w koncercie – numer telefonu poniżej: (32) 255 32 44

Jednocześnie informujemy, że postaramy się przeprowadzić transmisje internetową z tego wydarzenia, na którą organizatorzy serdecznie zapraszają. Ponieważ będzie to pierwsza transmisja w MDK Bogucice-Zawodzie widzów transmisji prosimy o wyrozumiałość.

Link do transmisji: meet.google.com/mzn-niug-pje 
W poniedziałek pomiędzy godz. 16.50 a 17.05 wystarczy kliknąć w powyższy link i poczekać na udostępnienie transmisji).

Organizatorzy liczą na życzliwe zainteresowanie zaproszeniem.