Portal "UE Katowice w dobie koronawirusa" - wszystkie informacje w jednym miejscu

Przypominamy, że w związku z rozwojem sytuacji epidemicznej przygotowany został specjalny portal, w którym można znaleźć informacje na temat nauki zdalnej, pomocy psychologicznej, wsparcia technicznego czy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Celem portalu jest ułatwienie dostępu do informacji nt. organizacji pracy Uniwersytetu i zdalnego kształcenia w czasie narodowej kwarantanny. Dodatkowo, na stronie dostępne są informacje na temat wsparcia, które uczelnia oferuje studentom, pracownikom, a także swojemu otoczeniu w związku ze światową pandemią koronawirusa.

Wszystkie informacje w jednym miejscu - www.ue.katowice.pl/koronawirus