Silesianie na festiwalu w Ekwadorze

Zespół Pieśni i Tańca "Silesianie" Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach uczestniczył w Pierwszym Międzynarodowym Festiwalu Wirtualnego Folkloru w Ekwadorze.

Zespół Pieśni i Tańca "Silesianie" Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach wziął udział w tegorocznej, wirtualnej edycji festiwalu tańca ludowego w Ekwadorze.

Występ naszych tancerzy i muzyków, który w rzeczywistości odbył się kilka miesięcy temu w Katowickim Pałacu Młodzieży na silesiańskim Koncercie Noworocznym jest dostępny w całości online.

Pomimo panującej sytuacji dzięki treningom w formie zdalnej członkowie Zespołu nie wychodzą z formy. Poziom artystyczny wciąż rośnie, tak aby zaraz po zakończeniu epidemii widzowie znów mogli podziwiać piękno polskiego folkloru.