Spotkanie międzynarodowej grupy eksperckiej EMPLOI


W dniach 20-22 czerwca br. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach gości grupę ekspercką EMPLOI działającą w ramach stowarzyszenia EAIE (European Association for International Education).

21 czerwca podczas spotkania w CINiBA zagranicznych gości powitał Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej i Marketingu Prof. UE dr hab. Sławomir Smyczek.

Przedstawiciele uczelni z Belgii, Hiszpanii, Holandii, Polski i Wielkiej Brytanii omawiać będą m.in. przygotowania do Forum dla Pracodawców (2nd International Employer Forum), które odbędzie się w czasie tegorocznej konferencji EAIE w Stambule. 

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć.

EAIE (Stowarzyszenie Edukacji Międzynarodowej), to jedna z największych na świecie organizacji zrzeszających specjalistów zajmujących się szeroko rozumianą internacjonalizacją szkolnictwa wyższego.

Jedynym przedstawicielem z Polski w grupie eksperckiej EMPLOI jest Pani Edyta Lachowicz-Santos, Kierownik Zespołu Promocji Zagranicznej w Biurze Promocji i Nowych Mediów, która od września 2012 roku jest członkiem zarządu.