Spotkanie nt. "Wpływ narzędzi sztucznej inteligencji na procesy kształcenia i procesy naukowe w środowisku akademickim"

JM Rektor prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak serdecznie zaprasza całą społeczność akademicką na spotkanie nt. "Wpływ narzędzi sztucznej inteligencji na procesy kształcenia i procesy naukowe w środowisku akademickim", które odbędzie się 31 maja br., o godz. 15:20 w Auli CNTI. Podczas spotkania zostaną omówione zarówno możliwości, jakie niesie za sobą rozwój sztucznej inteligencji, jak i zagrożenia związane z wprowadzeniem nowych technologii do procesu kształcenia i nauki.

Spotkanie to doskonała okazja do wewnętrznej dyskusji na temat przyszłości naszej Uczelni i ewolucji procesu kształcenia oraz nauki. Chcielibyśmy podzielić się przykładami zastosowania generatorów tekstu w dziedzinie informatyki, ze szczególnym uwzględnieniem wytycznych dotyczących pisania prac licencjackich i magisterskich. Panel dyskusyjny umożliwi nam lepsze zrozumienie perspektyw różnych grup zainteresowanych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników i studentów do aktywnego udziału w tym ważnym wydarzeniu. Wasza obecność i udział w dyskusji są niezwykle istotne dla osiągnięcia wspólnego konsensusu dotyczącego nowych technologii w naszym procesie nauczania.