W dniach 12-14 lutego 2014 pracownik naszej Uczelni, jako jedyny przedstawiciel uczelni z Polski, wziął udział w spotkaniu Zarządu (Joint Leadership Meeting) stowarzyszenia EAIE (European Association for International Education) na Uniwersytecie Ekonomicznym w Pradze.
EAIE to największa w Europie organizacja zrzeszająca specjalistów zajmujących się internacjonalizacją szkolnictwa wyższego z całego świata. Podczas spotkania przedstawiciele władz Stowarzyszenia oraz członkowie grup eksperckich omawiali szczegóły corocznej konferencji EAIE, która w tym roku odbyła się właśnie w Pradze. Spotkanie było okazją do nawiązania kontaktów, wymiany informacji i doświadczeń oraz wysłuchania wystąpień przedstawicieli Komisji Europejskiej, EUA oraz innych organizacji działających w obszarze szkolnictwa wyższego, a także opinii pracodawców.
W programie, na zaproszenie Prezydenta Pragi Tomáša Hudečka, odbyło się również spotkanie w Ratuszu.
Nasz pracownik, Pani Edyta Lachowicz-Santos, Kierownik Zespołu Promocji Zagranicznej w Biurze Promocji i Nowych Mediów od września 2012 roku jest konsultantem Zarządu grupy eksperckiej EMPLOI.










Dołącz do nas