Studiuj po angielsku na UE Katowice

Chcesz pracować w międzynarodowej korporacji? Wiesz, jak ważne są umiejętności językowe, a zwłaszcza płynne posługiwanie się pojęciami związanymi z biznesem? A może planujesz założyć e-biznes? Sprawdź koniecznie ofertę UE Katowice w języku angielskim!

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w bogatej ofercie programów anglojęzycznych oferuje studia I i II stopnia oraz podyplomowe.

Studia na kierunku Finance and Accounting for Business wprowadzą Cię w świat współczesnych finansów i rachunkowości, określanej mianem "języka biznesu". Pozwolą zdobyć aktualną wiedzę teoretyczną oraz praktyczne umiejętności z zakresu: finansów przedsiębiorstw, podejmowania decyzji finansowych w różnych warunkach, zarządzania ryzykiem oraz opisu działalności gospodarczej w systemie rachunkowości finansowej. International Business to nowoczesny kierunek studiów, który będzie doskonałym sposobem na rozwój osobisty i stylem życia nastawionym na międzynarodowe doświadczenie, a dwuletni program MERCURI pozwoli Ci w szczególności skoncentrować się na budowaniu i rozwoju relacji między przedsiębiorstwem a konsumentem oraz specyfice funkcjonowania podmiotów tworzących te relacje. E-commerce to unikatowy kierunek studiów, odpowiadający na potrzeby rynku w zakresie handlu elektronicznego, więc jeżeli planujesz stworzyć e-biznes będzie to idealny początek. Studia Finance and Accounting for Business pozwolą Ci rozszerzyć wiedzę z zakresu finansów i rachunkowości o biznes międzynarodowy, a jeśli jesteś zainteresowany tematyką międzynarodowych finansów - ARIMA będzie doskonałym wyborem! Jest to program który w praktyczny sposób pokazuje zastosowanie metod ilościowych w finansach i ubezpieczeniach. 

Sprawdź listę kierunków realizowanych w 100% w języku angielskim:

Studia I stopnia (licencjackie)

Studia II stopnia (magisterskie) 

Studia podyplomowe

W trakcie studiów zdobędziesz nie tylko wiedzę i umiejętności z zakresu wybranego kierunku, ale również rozwiniesz swój angielski, co umocni Twoją pozycję na rynku pracy. Czeka na Ciebie ambitna i wymagająca oferta studiów, międzynarodowe kontakty i projekty. 

Do zobaczenia na UE Katowice!