Weź udział w Silesia Connect#2

Już w najbliższy wtorek 28 września br. zachęcamy wszystkich do udziału w spotkaniu Silesia Connect#2 "AI in our lives", w godzinach 17:00-20:00, w Rondzie Sztuki w Katowicach. Podczas wydarzenia w debacie pt. "Etyczny rozwój sztucznej inteligencji" Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach reprezentować będzie kierownik Katedry Uczenia Maszynowego, dr hab. Jan Kozak, prof. UE.

 

Silesia Connect to pierwszy niezależny i otwarty program współpracy między lokalnymi ekosystemami innowacji. Inicjatywa skierowana jest do społeczności innowatorów - przedsiębiorców, przedstawicieli świata nauki, sztuki, biznesu, startupów, wynalazców. Program składa się z cyklu 12 spotkań, otwartych i darmowych, które odbywają się w każdy ostatni wtorek miesiąca w Katowicach.

Na uczestników czekają inspirujące sesje tematyczne - m.in debata dotycząca etycznego rozwoju sztucznej inteligencji z udziałem dr. hab. Jana Kozaka, prof. UE – kierownika Katedry Uczenia Maszynowego; a także Fireside chat: Zbigniew Nawrat "Robot w sercu - dlaczego potrzebujemy sztucznej inteligencji w medycynie" oraz Workshop: Chris Parjaszewski, CEO @ sky gate, AI/Tech for Life, Sciences angel / venture building.

silesia connect prelegenci

Ponadto w czasie wydarzenia odbędą się inspirujące prezentacje przy stolikach informacyjnych oraz demonstracyjnych i nie tylko. Całość będzie zaaranżowana jako przestrzeń sprzyjająca networkingowi oraz pozytywnej atmosferze, z napojami i innymi atrakcjami.

Więcej informacji, w tym agenda oraz rejestracja na stronie: Silesia Connect

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i otwarty.

Spotkaj się z innowatorami już w najbliższy wtorek!