Wigilia Parlamentu Studenckiego

17 grudnia br. odbyła się wigilia Parlamentu Studenckiego Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Wśród gości pojawili się Przedstawiciele Władz Uczelni, pracownicy administracji oraz reprezentanci Stowarzyszenia Hossa, z którymi członkowie Samorządu Studenckiego przełamali się opłatkiem.

Podczas spotkania głos zabrał JM Rektor dr hab. Robert Tomanek, prof. UE, który podkreślił jak ważni są studenci oraz ich rola na uczelni. Nie zabrakło także życzeń związanych ze Świętami Bożego Narodzenia i zbliżającym się Nowym Rokiem oraz małych upominków, przygotowanych przez Parlament w postaci bombek.

Spotkanie przebiegło w prawdziwie świątecznej i cieplej atmosferze, a parlament miło podsumował mijający rok.