Wykład inauguracyjny w Szkole Doktorskiej prof. Malaya Ghosha, dr h.c.

Serdecznie zapraszamy na wykład inauguracyjny w Szkole Doktorskiej, który wygłosi 22 października o godz. 15:00 doktor honoris causa Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. Malay Ghosh.

Malay GhoshMiło nam poinformować, że doktor honoris causa naszej Alma Mater prof. Malay Ghosh przyjął zaproszenie Dziekana Szkoły Doktorskiej dra hab. Artura Walasika, prof. UE do wygłoszenia wykładu inaugurującego kolejny rok akademicki w Szkole Doktorskiej

Wykład pt. "Small Area Estimation: Its Evolution in Five Decades" wygłoszony zostanie przy wykorzystaniu platformy Google Meet w piątek 22 października br. o godz. 15:00.

Pracowników zainteresowanych wysłuchaniem wykładu serdecznie zapraszamy, prosząc o uwzględnienie tego szczególnego wydarzenia w swoich kalendarzach.

Link do spotkania:
meet.google.com/tbd-gsec-utv?hs=224