"Rybnickie spotkania z praktykiem" - Podatki jako instrument zarządzania firmą - jak być kreatywnym w zgodzie z prawem

26 maja br. rybnicka filia organizowała kolejne spotkanie z praktykiem. Naszym gościem był Pan dr Piotr Sekulski z firmy Outsourced.pl, ekspert ds. regulacji podatkowych Centrum im. A. Smitha, licencjonowany doradca podatkowy, doktor prawa (Uniwersytet Jagielloński), autor licznych publikacji oraz wystąpień naukowych. Doświadczenie zdobywał w firmach doradztwa podatkowego (PWC, Thedy & Partners czy CRIDO). Z sukcesami doradzał licznym przedsiębiorcom podczas wdrażania ulg podatkowych (ulga B+R, IP Box, 50 % KUP).

Spotkanie było realizowane w ramach cyklu "Rybnickie spotkania z praktykiem" w formule zdalnej (MS Meet). Zaproszenie do udziału (za pośrednictwem Google Callendar) zostało skierowane imiennie do wszystkich studentów filii. Jednocześnie w spotkaniu mogły uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby zalogowane z domeny uekat.pl.