"What is a project? You might even say to yourself that life is a project?" - 3. spotkanie z cyklu: Zostań przez chwilę studentem MBA in Corporate Governance

26 marca 2022 r. w ramach projektu MBA in Corporate Governance w rybnickiej Filii naszego Uniwersytetu odbył się wykład online, który poprowadziła Pani Elena Bulmer, Ph.D., EAE Business School, Madrid. Podczas spotkania w niezwykle ciekawy sposób przedstawiła ona zagadnienia związane z zarządzaniem projektami w codziennym życiu, przywołując jednocześnie interesujące i osadzone w historii przykłady błędów popełnianych przy realizacji dużych przedsięwzięć. Rolę gospodarza pełniła Pani dr Ewa Wójcik, która jest koordynatorem współpracy z uczelniami zagranicznymi, realizowanej w ramach studiów  MBA in Corporate Governance.

W imieniu słuchaczy MBA in Corporate Governance i Master of Corporate Governance dziękuję Pani Elenie Bulmer i dr Ewie Wójcik za możliwość udziału w tak inspirującym wydarzeniu.

Katarzyna Olejko

MBA

Elena Bulmer is a French-born, half English - half Spanish project manager. She graduated 18 years ago from the University of Sussex in the UK with a BSc (Hon) in Biology which was followed by a Masters in Science from Reading University in the UK and a PhD from the Complutense University in Madrid, Spain.

She is certified as a Project Management Professional - PMP from the PMI (Paris, France), and she is a member PMI´s Madrid chapter. Furthermore, she is also certified Prince2 (both Foundation and Practitioner) from APMG International.