Komunikat nr 15

w sprawie organizacji wyborów do Kolegium Elektorów w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi

Uczelniana Komisja Wyborcza informuje, że zebranie wyborcze w wyborach do Kolegium Elektorów na kadencję 2020-2024 w grupie pracowników niebędących nauczycielami akademickimi odbędzie się w dniu 17 czerwca 2020 r. (środa) o godz. 8.30 w budynku A.

W trosce o zachowanie bezpieczeństwa wyborców prosimy o kierowanie się do budynku A według następującego porządku:

• wyborcy o nazwiskach rozpoczynających się od liter A do Jen – wejściem bocznym od strony budynku G – od dziedzińca (wejście B);
  • wyborcy o nazwiskach rozpoczynających się od liter Jez do Pal – wejściem głównym od ul. Bogucickiej (wejście A);
  • wyborcy o nazwiskach rozpoczynających się od liter Pap do Ż – wejściem bocznym od strony budynku CNTI (wejście C).

Karty do głosowania wydawane będą od godz. 8.00 przy wejściach do budynku A, o których mowa powyżej. Po potwierdzeniu obecności i pobraniu karty do głosowania, wyborcy zostaną pokierowani do sal zgodnie z następującym porządkiem:

• wyborcy o nazwiskach rozpoczynających się od liter A do Ch – sala 330;
  • wyborcy o nazwiskach rozpoczynających się od liter Ci do Gli – sala 333/334;
  • wyborcy o nazwiskach rozpoczynających się od liter Gł do Jen – sala 335/336;
  • wyborcy o nazwiskach rozpoczynających się od liter Jez do Leśnia – sala 412;
  • wyborcy o nazwiskach rozpoczynających się od liter Leśnio do Pal – sala 306;
  • wyborcy o nazwiskach rozpoczynających się od liter Pap do Ż – Aula im. Józefa Lisaka.

Prosimy o stosowanie się w tym zakresie do poleceń członków Uczelnianej Komisji Wyborczej oraz innych osób zapewniających obsługę zebrania wyborczego.

Zebranie wyborcze prowadzone będzie w Auli im. Józefa Lisaka i transmitowane do pozostałych pomieszczeń przy wykorzystaniu środków komunikacji elektronicznej umożliwiających dwustronną komunikację w czasie rzeczywistym.

Zachęcamy do zapoznania się z Komunikatem nr 9 w sprawie zapewnienia bezpieczeństwa na zebraniach wyborczych organizowanych w trybie stacjonarnym.