Wydział Ekonomii

Kolejna edycja Research Seminar Days daje możliwość skorzystania z doświadczeń zaproszonych gości oraz doskonalenia umiejętności pisania artykułów naukowych w języku angielskim. Publikacje naukowe przynoszą korzyści w postaci awansu, stażu

Publikacje naukowe przynoszą korzyści w postaci awansu, stażu pracy, wyższych wynagrodzeń, rozwoju zawodowego i satysfakcji osobistej. Językiem dominującym obecnie w publikacjach naukowych jest język angielski. Opanowanie sztuki tworzenia artykułów naukowych w tym języku nie jest jednak proste, a dodatkową przeszkodą są nawyki związane z pisaniem w języku ojczystym.

Warsztaty poświęcone doskonaleniu umiejętności tworzenia artykułów naukowych w języku angielskim poprowadzi dr Katalin Vargáné Kiss z Széchenyi István University w Győr.

Pozwolą one uczestnikom zapoznać się z zasadami pisania artykułów naukowych w języku angielskim oraz wyeliminować najczęściej popełniane błędy językowe.

Dr Katalin Vargáné Kiss poprowadzi także wykład dla studentów poświęcony tworzeniu tekstów biznesowych w języku angielskim.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 10-12 maja 2021 r. w formie online.

Warsztaty "A Practical Guide to Academic Writing for Non-Native Speakers of English" (11-12 maja 2021 r.)

Formularz rejestracji

Liczba miejsc ograniczona.

Warsztat "A Practical Guide to Business Writing for Students" (10 maja 2021 r.) nie wymaga uprzedniej rejestracji.

Link do warsztatów: meet.google.com/mgz-ggvm-whx

Szczegółowe informacje dostępne na stronie