Wydział Finansów

Zaproszenie do udziału w konkursie o statuetkę βeta- 2022 - nagrody przyznawanej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania finansami.

Katedra Finansów i Bankowości Uniwersytetu Szczecińskiego, Stowarzyszenie Biegłych Wyceny Przedsiębiorstw w Polsce oraz Stowarzyszenie Absolwentów Master of Business Administration organizują XIII Konferencję Zarządzania Finansami. Tradycyjne spotkanie naukowców i praktyków odbędzie się hybrydowo w Hotelu Aquarius w Kołobrzegu oraz online w dniach 26-28 października 2022.

Zgodnie z tradycją konferencji podczas wydarzenie nastąpi wręczenie statuetki βeta- 2022 - nagrody przyznawanej za wybitne osiągnięcia w dziedzinie zarządzania finansami. W tym roku nagroda zostanie wręczona po raz dwudziesty. Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do nagrody Beta 2022

zaproszenie

regulamin konkursu