Wydział Informatyki i Komunikacji

Zaproszenie na szkolenie dot. oferty konkursowej i trybu oceny wniosków składanych do Narodowego Centrum Nauki

Prorektor ds. Nauki i Rozwoju, prof. dr hab. Maciej Nowak oraz Biuro Badań i Projektów Naukowych serdecznie zapraszają na szkolenie organizowane przez Narodowe Centrum Nauki poświęcone ofercie konkursowej i trybie oceny wniosków z obszaru nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce.

Szkolenie odbędzie się w formie on - line  9 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00-13:00 i poprowadzi je dr Małgorzata Jacobs, koordynator dyscyplin HS.

Program szkolenia 9 kwietnia 2021

1. Konkursy NCN - krajowe i międzynarodowe
  2. Kalendarz konkursowy
  3. Procedura oceny wniosku - kto ocenia i na co zwraca uwagę?
  4. Ograniczenia w składaniu wniosków
  5. Dokumentacja konkursowa - gdzie szukać informacji i jak je czytać
  6. Konstrukcja wniosku
  • kosztorys
  • części merytoryczne
  • dorobek kierownika i skład zespołu

7. Rozliczanie projektów

10.00 – 11.00    Prezentacja szkoleniowa cz. 1

11.00 – 11.20    Przerwa

11.20 – 12.30    Prezentacja szkoleniowa cz. 2

12.30 – 13.00    Pytania i odpowiedzi (wybrane pytania)

Prosimy osoby zainteresowane uczestnictwem w szkoleniu o przesłanie zgłoszenia na adres mailowy katarzyna.goralczyk@ue.katowice.pl do dnia 2 kwietnia br.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy się wcześniej zarejestrować.  Dane dotyczące rejestracji otrzymają Państwo po zgłoszeniu na szkolenie.  Liczba uczestników jest ograniczona, w związku z tym uprzejmie proszę o zgłoszenia tylko i wyłącznie wtedy, kiedy mogą Państwo wziąć udział w webinarium.