Wydział Zarządzania

Zaproszenie na spotkanie : Standardy pisania artykułów naukowych do prestiżowych czasopism. Edycja II.

Prorektor ds. Nauki i Rozwoju oraz Biuro Badań i Projektów Naukowych
zapraszają na spotkanie online pt.: Standardy pisania artykułów naukowych do prestiżowych czasopism. Edycja II

Podczas spotkania zostaną poruszone następujące zagadnienia:

* Jak przygotować się do napisania "dobrego" artykułu naukowego?
    * Jak skonstruować "dobry" artykuł naukowy?
    * Jak wyszukać czasopismo do opublikowania artykułu naukowego?
    * Jak dostosować artykuł naukowy do wymogów czasopisma i wysłać go do czasopisma?
    * Jak uwzględnić uwagi recenzentów i redaktora?

Szkolenie zostanie poprowadzone przez Panią prof. dr hab. Ewę Ziembę, Kierownika Katedry Informatyki i Rachunkowości Międzynarodowej i odbędzie się na platformie Google Meet.

Termin: 3 marca 2021r., godzina: 16:30 - 18:00

Spotkanie skierowane jest głównie do młodych naukowców, ale serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników.

Prosimy zainteresowanych o przesłanie deklaracji uczestnictwa na adres Pani Anny Maśląg: anna.maslag@ue.katowice.pl w terminie do 28 lutego br.

Link do spotkania zostanie przesłany zarejestrowanym uczestnikom w terminie do 2 marca br.