Komunikat dotyczący prowadzenia zajęć w semestrze zimowym 2021/2022 w Szkole Doktorskiej

Szanowni Państwo, Drodzy Doktoranci,

pragnę poinformować, że w porozumieniu z Dziekanem Szkoły Doktorskiej dr. hab. Arturem Walasikiem, prof. UE oraz po zasięgnięciu opinii Samorządu Doktorantów, podjęta została decyzja dotycząca formy prowadzenia zajęć w Szkole Doktorskiej w semestrze zimowym roku 2021/22, na mocy której zajęcia będą odbywać się w formie stacjonarnej z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach stale monitoruje sytuację epidemiologiczną, a także zalecenia Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz służb sanitarnych, w związku z czym mając na względzie przede wszystkim troskę o bezpieczeństwo członków społeczności akademickiej, możliwe jest prowadzenie seminariów w formie zdalnej.

Korzystając z okazji pragnę życzyć Państwu wszelkiej pomyślności w nowym roku akademickim, rozwoju, sukcesów naukowych i postępów w przygotowaniu rozpraw doktorskich.

Z wyrazami szacunku,

Prof. dr hab. inż. Celina M. Olszak