Kolejne działania w projekcie pt. "Program doskonałości naukowo-badawczej oraz edukacyjnej UEKAT"

Rozpoczęliśmy kolejne działania w projekcie pt. "Program doskonałości naukowo-badawczej oraz edukacyjnej UEKAT" dofinansowanego ze środków Ministra Nauki w ramach Programu "Regionalna inicjatywa doskonałości".

Zarządzeniem Nr 35/24 z dnia 20 marca 2024 roku Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zostały wprowadzone regulaminy dotyczące dofinansowania czynnego udziału w międzynarodowych konferencjach naukowych oraz dofinansowanie kosztów publikacji.

O dofinansowanie mogą wnioskować:

• pracownicy, którzy deklarują w "Oświadczeniu o dziedzinie nauki i dyscyplinie naukowej" udział min. 50% czasu pracy w dyscyplinie ekonomia i finanse,
  • doktoranci Szkoły Doktorskiej, którzy realizują program kształcenia w ramach dyscypliny ekonomia i finanse.

W obu działaniach tematyka prezentowanych wyników musi mieścić się i być sprawozdawania w dyscyplinie ekonomia i finanse.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Biura Doskonałości Naukowej pod adresem: dofinansowanie udziału w konferencjidofinansowanie kosztów publikacji.

Wnioski można składać w trybie ciągłym w Biurze Doskonałości Naukowej.

Serdecznie zapraszamy do składania wniosków.