Harmonogram obchodów

Oficjalnie rok jubileuszowy otworzyła uroczysta inauguracja roku akademickiego 2016/2017, a jego punktem kulminacyjnym było Święto Uczelni 11 stycznia 2017 r.

Z okazji jubileuszu zaplanowano również wiele wydarzeń, których celem jest utrwalenie relacji pomiędzy społecznością akademicką a otoczeniem uczelni, w tym:

• uroczysty koncert, kantatę sceniczną "Carmina Burana" Carla Orffa w ramach obchodów Święta Uczelni 11 stycznia 2017 r.
  • jubileuszowy Bal Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach - 28 stycznia 2017 roku,
  • wystawa "Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach w historii miasta" na katowickim rynku przy współudziale Miasta Katowice, którą będzie można zobaczyć od 14 czerwca do 14 lipca 2017 r.
  • jubileuszowe zjazdy absolwentów - 28 października 2016 r. oraz 3 czerwca 2017 r.