PROGRES3

PROGRES3 konkurs na najlepszą rozprawę doktorską

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą rozprawę doktorską w ramach uczelni tworzących konsorcjum PROGRES3.

Do konkursu można zgłaszać prace, których obrona nastąpiła w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach w okresie od 1.01.2020 do 31.12.2020.

Tematyka prac musi dotyczyć następujących zagadnień:

a. ekonomia, finanse i zarządzanie;
b. surowce, energetyka i ochrona środowiska;
c. rynek zdrowia;
d. technologie informatyczne i elektrotechnika;
e. konkurencyjność przemysłu maszynowego i badania materiałowe.

Termin zgłaszania prac do I rundy konkursu upływa 16 czerwca 2021 r.

Szczegółowe informacje na temat konkursu i wymaganych dokumentów:

9. edycja International Staff Week - Brno University of Technology

W imieniu czeskiej uczelni partnerskiej - Brno University of Technology serdecznie zapraszamy do udziału w 9. edycji International Staff Week.
Mile widziani są aktywni uczestnicy, chętni do dzielenia się pomysłami, najlepszymi praktykami i własnymi doświadczeniami.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 17-21 października 2022 r., składać się będzie ze spotkań, prezentacji oraz warsztatów i przeznaczone będzie głównie dla pracowników administracyjnych lub odpowiedzialnych za agendę międzynarodową.

Wszystkie informacje, w tym program wstępny, można znaleźć TUTAJ.
Rejestracja dostępna TUTAJ
Termin składania wniosków upływa 31 sierpnia 2022.