Przejdź do menu Przejdź do treści

Oferty najmu

W sprawach najmu należy kontaktować się z Biurem Gospodarki Majątek.

 

BIURO GOSPODARKI MAJĄTKIEM
bud. E, pok. 207, 208
ul. 1 Maja 47
40-287 Katowice
tel. +48 32257-7047
faks: +48 32257-7048

e-mail: wynajem@ue.katowice.pl

Budynek CNTI

  • recepcja z miejscem do przywitania gości i przeprowadzenia rejestracji
  • 8 monitorów pozwalających wyświetlać różne informacje, również w formie filmów
  • sieć bezprzewodowa przygotowana na potrzeby konkretnych wydarzeń
  • dozorowane parkingi (w tym podziemny) łącznie na 140 samochodów
  • wsparcie i opieka działu IT

 

Łącznie do dyspozycji:

  • 300 stanowisk komputerowych (dodatkowo 38 miejsc laptopowych) w 10 salach
  • 330 miejsc konferencyjnych (w tym 197 w Auli) 

 

AULA

W auli znajduje się 197 miejsc siedzących, scena wyposażona jest w biurko z 7 miejscami siedzącymi. System wideokonferencyjny, z możliwością nagrywania oraz transmisji online w sieci Internet, pozwala na prowadzenie wideokonferencji z 3 dowolnymi lokalizacjami wyposażonymi w wideoterminale. Dodatkowe wyposażenie to komputer podłączony do projektora multimedialnego o rozdzielczości 1900 x 1200, wizualizer, pilot do prezentacji oraz 4 bezprzewodowe mikrofony. Po obu stronach auli znajdują się hole o powierzchni 100m² każdy, z możliwością adaptacji na potrzeby spotkań nieformalnych oraz przerw kawowych i poczęstunków. Hole te połączone są tarasem z widokiem na kampus uczelni. 

Sala wideokonferencyjna (do 33 miejsc)

Sala konferencyjna z dużymi oknami nadającymi słoneczny i ciepły charakter, przygotowana do szkoleń, warsztatów, spotkań czy konferencji dla grup 10 - 50 osobowych. Wyposażona w system wideokonferencyjny wraz z 65” telewizorem, projektor o rozdzielczości 1280x800, system nagłośnieniowy z dwoma mikrofonami bezprzewodowymi, możliwością podpięcia laptopa poprzez złącza HDMI lub VGA. Stoły i krzesła mogą być aranżowane w dowolnej kombinacji w zależności od charakteru spotkania oraz ilości uczestników. 

Sale seminaryjne (50 miejsc)

Sale mają duże okna nadające słoneczny i ciepły charakter, są bardzo dobrze przygotowane do szkoleń, warsztatów, spotkań czy konferencji dla grup 10 - 55 osobowych, krzesła z odchylanym  pulpitem,  z możliwością dowolnego ich ustawienia. Każda sala wyposażona jest w tablicę multimedialną, projektor multimedialny o rozdzielczości 1280 x 800, wizualizer, komputer stacjonarny dla prowadzącego.

Laboratoria komputerowe (30-40 miejsc)

Sale - z dużymi oknami, co daje naturalne oświetlenie, które można ograniczyć poprzez zainstalowane rolety - przygotowane są do szkoleń, warsztatów i spotkań prowadzonych z wykorzystaniem stanowisk komputerowych. Na wyposażeniu znajduje się komputer stacjonarny dla prowadzącego podłączony do projektora multimedialnego o rozdzielczości 1280x800, który jest zsynchronizowany z nagłośnieniem sali. Dodatkowo istnieje możliwość podpięcia laptopa poprzez złącza HDMI lub VGA. Sale wyposażone są w 30 terminali, działających w technologii VDI (wirtualnych desktopów) co pozwala na uruchomienie dowolnych systemów operacyjnych z rodziny Microsoft (Windows 7 Windows 8, Windows 8.1) również w angielskich wersjach językowych. Wszystkie stanowiska posiadają dostęp do sieci Internet. Dodatkowo w salach znajdują się dodatkowe miejsca, które mogą być wykorzystane do podłączenia kolejnych stanowisk komputerowych lub laptopów.

Wolna strefa z tarasem

Hol o powierzchni 190m² z wygodnymi pufami i możliwością rozstawienia stolików z krzesłami. Dodatkowo można wykorzystać gniazda prądowe oraz sieciowe, które są umieszczone w przyłączach podłogowych. Hol posiada duży taras z widokiem na kampus uczelni.

Dołącz do nas

Nasi partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3