Przejdź do menu Przejdź do treści

International Business Open Day [relacja]

W tym roku po raz pierwszy 20 marca br. w ramach Dnia Otwartego odbył się International Business Open Day.

 

International Business to nowoczesny kierunek, w całości nauczany w języku angielskim, który zapewnia kompleksową wiedzę z zakresu biznesu międzynarodowego i unikalną możliwość jej wykorzystania w praktyce. Dzięki szerokiej ofercie wyjazdów zagranicznych, wymian i projektów, studenci zbierają praktyczne doświadczenia, poszerzają swoje horyzonty i zawierają wyjątkowe znajomości. 

W czasie IB Open Day 2019 odbyły się krótkie autoprezentacje absolwentów kierunku International Business. Opowiedzieli oni o swoich doświadczeniach oraz o możliwościach, które dały im studia na naszej Uczelni. Co więcej, wskazali, jakie ścieżki kariery obrali po zakończeniu edukacji. 

Ponadto, Dzień Otwarty był okazją do rozmowy z obecnymi studentami IB. Odpowiedzieli oni na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Poznali również niecodzienną stronę nauczycieli na kierunku International Business.

W czasie Dnia Otwartego w ramach International Business Open Day otwarto uroczyście wystawę fotograficzną prof. dr hab. Wojciecha Dyducha, Prodziekana ds. Rozwoju na Wydziale Zarządzania - "Nauczyciela z pasją". W wydarzeniu wzięła udział również m.in. Dziekan Wydziału Zarządzania prof. dr hab. Krystyna Jędralska oraz Prodziekan ds. Edukacji i Internacjonalizacji dr hab. Justyna Matysiewicz, prof. UE

Wszystkim kandydatom serdecznie dziękujemy za przybycie i do zobaczenia na UE Katowice! :)

Galeria zdjęć z Dnia Otwartego

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3