Studentki oraz studenci, 6 grudnia, koniecznie załóżcie świąteczny rekwizyt (czapka, sweter, opaska etc.), ponieważ zagwarantuje Wam to dzień bez odpowiedzi ustnej czy kolokwium.
Tego dnia zapraszamy do holu Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych, gdzie spędzicie czas w radosnej i świątecznej atmosferze. Będzie czekała na Was muzyka, którą zaserwuje AS Radio oraz fotobudka, gdzie będziecie mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
Jednak to nie wszystko! W specjalnej strefie chillu czekać na Was będą gry i zabawy, które poprowadzą studenci z NZS UE Katowice, a studenci z Paneuropa przygotują dla uczestników specjalne karaoke.
Mikołajki na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach to także okazja, aby poznać śląskie, świąteczne zwyczaje, o czym opowie Zespół Pieśni i Tańca "Silesianie" oraz Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.
Na uczestników będą czekały także pyszne ciasteczka oraz napoje, takie jak: kawa, herbata czy gorąca czekolada.
Warto także nadmienić, że 9 grudnia, AZS organizuje turniej szachowy, podczas którego do wygrania będą niespodzianki. Więcej informacji na stronie.
Serdecznie zapraszamy!










Dołącz do nas