Wyniki głosowania na Mistrzów UE Katowice

Miło nam poinformować, że znamy zwycięzców Plebiscytu Mistrzów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach organizowanego w ramach Jubileuszu 85-lecia Uczelni.

Celem konkursu organizowanego w ramach Jubileuszu 85-lecia Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach z inicjatywy JM Rektor prof. dr hab. inż. Celiny M. Olszak jest wyróżnienie pracowników Uczelni.

W pierwszym etapie konkursu, który zakończył się 28 listopada społeczność akademicka dokonała zgłoszenia kandydatur wraz z niezbędnymi uzasadnieniami. Lista nominowanych

• Nominujący (osoba zgłaszająca nominacje zgodnie z Regulaminem) - 28 osób
  • Nominowani (osoba nominowana zgodnie z Regulaminem, wyrażająca zgodę na udział w konkursie) - 43 osoby
  • Nominacje (zgodne z Regulaminem, we wszystkich kategoriach łącznie) - 75 nominacji

W drugim etapie, w dniach 6-9 grudnia odbyło się głosowanie, podczas którego (zgodnie z Regulaminem) na Mistrzów UE Katowice 1763 głosy oddały 302 osoby.

Mistrzowie UE Katowice, którzy zdobyli najwięcej głosów to:

• Mistrz Pióra: Agnieszka Put
  • Mistrz Słowa: prof. dr hab. Wojciech Dyduch
  • Mistrz Życzliwości: Aleksandra Żelaźnicka
  • Mistrz Sztuki: prof. dr hab. Tadeusz Trzaskalik
  • Mistrz Stylu: prof. dr hab. Sławomir Smyczek
  • Mistrz Sportu: Karolina Borys
  • Mistrz Humoru: dr Krzysztof Niestrój, prof. UE

Dziękujemy wszystkim pracownikom za włączenie się w inicjatywę, a naszym Mistrzom, a także osobom nominowanym w każdej kategorii serdecznie gratulujemy!

Uroczyste wręczenie statuetek zwycięzcom Konkursu odbędzie się podczas obchodów Święta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, które zaplanowano na 11 stycznia 2022 r.