Rekrutacja na studia 2020/2021

Trwa rejestracja na studia niestacjonarne I i II stopnia! Już teraz sprawdź nowe kierunki i specjalności w naszej ofercie i załóż konto w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów.

W tym roku zdajesz maturę i zastanawiasz się "co dalej"? Może po kilku semestrach stwierdzasz, że chcesz zmienić swoją życiową ścieżkę? A może już masz tytuł zawodowy, ale chcesz czegoś więcej? Niezależnie od powodu, dobrze trafiłeś/łaś. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach to idealne miejsce do postawienia pierwszego lub kolejnego kroku w kierunku satysfakcjonującej pracy, nowej pasji, a także wieloletnich przyjaźni.

Nasze główne atuty to:

• bezpieczne kształcenie w czasie pandemii [czytaj więcej]
  • gwarancja miejsca na studiach dla laureatów olimpiad na szczeblu centralnym,
  • program tutoringu akademickiego dla najzdolniejszych maturzystów,
  • stypendium naukowe Rektora dla studentów za wysoką średnią,
  • prestiżowy dyplom renomowanej uczelni publicznej,
  • wykwalifikowana kadra i ciekawe kierunki o profilu akademickim lub praktycznym,
  • możliwość rozwijania pasji (koła naukowe, organizacje studenckie, sport),
  • stypendia na studia i praktyki zagraniczne np. Erasmus+ na ponad 500 partnerskich uczelniach/firmach na całym świecie,
  • rozbudowana infrastruktura (nowoczesne biblioteki, sale multimedialne, basen, sale gimnastyczne, siłownia),
  • nauka 2 języków obcych w ramach Centrum Języków Obcych,
  • strefy wypoczynku, darmowe parkingi i Wi-Fi,
  • uczelniane konto Google bez limitu danych,
  • kontakt z uczelnią na SnapchacieInstagramieFacebooku itp.,
  • zaplecze gastronomiczne oferujące smaczne i zdrowe przekąski.

Sprawdź listę kierunków i zarejestruj się na jeden główny i dwa alternatywne kierunki studiów.

Nowe kierunki i specjalności

Zobacz nasze nowości w ofercie dydaktycznej - polecamy kierunki o profilach praktycznym i ogólnoakademickim:

Studiuj, pracuj, zarabiaj!

Dla osób aktywnych, które nie mają czasu na zajęcia 5 dni w tygodniu polecamy nasze studia niestacjonarne (zaoczne). Wachlarz kierunków i specjalności pozwoli każdemu odnaleźć coś dla siebie, a dogodne terminy zajęć zoptymalizują proces zdobywania wykształcenia. To idealna oferta dla tych, którym zależy na równoczesnym studiowaniu i rozwijaniu kariery zawodowej.

Więcej informacji znajdziesz na portalu studiuj, pracuj, zarabiaj.