Kierunki studiów stacjonarnych

Poznaj ofertę studiów stacjonarnych (dziennych) pierwszego i drugiego stopnia (licencjackich, inżynierskich i magisterskich). 

Studia pierwszego stopnia na UE Katowice trwają 6 semestrów. Drugi stopień to 4 semestry zajęć. Kończąc wybrany kierunek i stopień uzyskujesz tytuł licencjata lub magistra. Wyjątkiem jest kierunek Logistyka na Wydziale Ekonomii (tytuł zawodowy inżyniera), który trwa 7 semestrów.

Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach przygotowaliśmy coś dla humanistów, a także dla umysłów ścisłych. Polecamy również kierunki o profilu praktycznym i kierunek International Business prowadzony w języku angielskim. Specjalności w całości prowadzone w języku angielskim znajdują się również w ofercie dydaktycznej kierunku Finanse i Rachunkowość, są to: Financial and Accounting for Business (I stopień) oraz Finance and Accounting for International Business, a także Quantitative Asset and Risk Management (II stopień). A jeśli chcesz skończyć Uniwersytet z tytułem zawodowym inżyniera - wybierz Logistykę na Wydziale Ekonomii! ;) Dodatkowym atutem naszej oferty jest możliwość wyboru specjalności

Nauka i praca mogą tworzyć idealny duet - a to za sprawą studiów niestacjonarnych. Weekendowe spotkania pozwolą na pełnoetatową pracę, a dogodne terminy zjazdów na owocną naukę. Wejdź na portal studiuj, pracuj, zarabiaj i dowiedz się więcej.