Wyniki rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia

Kandydacie! Mamy już wyniki tegorocznej rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia w roku akademickim 2020/2021. Zaloguj się do Internetowej Rekrutacji Kandydatów i sprawdź, czy dostałeś się na wymarzony kierunek.


Zaloguj się do IRK i sprawdź wyniki rekrutacji

  • Zakwalifikowałeś się... i co dalej?

Status "zakwalifikowany" oznacza, że uzyskałeś/łaś liczbę punktów wymaganą na wybrany kierunek. [Sprawdź progi punktowe]

Do 10 września masz czas na dostarczenie nam kompletu dokumentów.

Pamiętaj, żeby złożyć dokumenty w białej tekturowej teczce (wiązanej). Wzór napisu na teczkę znajduje się w elektronicznym podaniu.

Nie musisz składać dokumentów osobiście (nie jest też wymagane upoważnienie), jednak zwróć uwagę, czy dokumenty są kompletne oraz podpisane we wskazanych miejscach.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo. Prosimy o współpracę i zapoznanie się z zasadami składania dokumentów oraz terminarzem rekrutacji przed wizytą na UE Katowice.

  • Rekrutacja przebiegła inaczej niż się spodziewałeś?

Ze względu na limity miejsc nie wszyscy kandydaci na studia stacjonarne zostali zakwalifikowani do przyjęcia. Kandydatów, którym nie udało dostać się na wymarzony kierunek na studiach stacjonarnych zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą studiów niestacjonarnych

Wystarczą trzy proste kroki, by jeszcze w tym roku zostać studentem UE Katowice:

  1. Bezpłatna rejestracja w Internetowej Rekrutacji Kandydatów do 10 października (nie pobieramy ponownie opłaty rekrutacyjnej!).
  2. Złożenie dokumentów na studia (sprawdź dni i godziny składania dokumentów).
  3. Skorzystanie z atrakcyjnych zniżek.

Aby dowiedzieć się więcej na temat rekrutacji na studia niestacjonarne zapoznaj się z przewodnikiem dla kandydatów.

Sprawdź też nasz portal: "Studiuj, pracuj, zarabiaj", gdzie prezentujemy informacje o kierunkach, korzyściach ze studiowania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz o dogodnych formach płatności przygotowanych dla naszych studentów.