Warsztaty dla uczniów w rybnickim kampusie

10 listopada 2016 r. w rybnickim kampusie naszego Uniwersytetu odbyły się warsztaty dla uczniów ZS nr 2 w Żorach.

Przybyłych uczniów wraz z wychowawczyniami, mgr Małgorzatą Herman i mgr Zdzisławą Staroń, przywitał Dziekan Wydziału Biznesu, Finansów i Administracji dr inż. Tomasz Zieliński.

Warsztaty dla uczniów poprowadzili:

• wykład na temat kosztów alternatywnych i podejmowania decyzji poprowadziła Pani Prodziekan ds. Studenckich dr Grażyna Rzeszotarska,
  • warsztaty z zakresu komunikacji (gra symulacyjna) oraz wybranych zasad tworzenia zespołów dla realizacji projektów logistycznych poprowadzili dr Piotr Hanus i dr Krzysztof Niestrój z Katedry Logistyki Ekonomicznej.

W charakterze Gościa – praktyka w warsztatach wzięła również udział Pani mgr Anna Ossowska, członek Rady Programowej kierunku Logistyka na Wydziale Zarządzania (Dyrektor Łańcucha Dostaw Nexteer Poland).