Studenci na spotkaniu z CitySpace w kompleksie biurowym Face2Face w Katowicach

Członkowie Koła Naukowe Nieruchomości 20 listopada b.r. spotkali się w CitySpace w Face2Face w Katowicach by poszerzyć swoją wiedzę o rynku nieruchomości.

Studenci kierunków Gospodarka Miejska i Nieruchomości oraz Gospodarka Przestrzenna, będący członkami Koła Naukowego Nieruchomości, spotkali się z Panem Mateuszem Mrozem (Area Manager) z CitySpace w siedzibie firmy w kompleksie Face2Face w Katowicach. Studenci mieli okazję poznać działalność firmy oraz ideę biur serwisowanych i coworków. Po ciekawej prezentacji Pana Mateusza, Studenci mogli zobaczyć powierzchnię coworkingową, sale konferencyjne, strefę relaksu oraz wspólną kuchnie, gdzie odbyła się krótka przerwa na kawę. Spotkanie zakończyło się przedstawieniem przykładowej oferty i rozmowy o perspektywach i możliwościach zawodowych na katowickim rynku nieruchomości komercyjnych.

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd