Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze 24 września 2019 roku

W dniu 24 września 2019 r. odbyło się Zebranie Sprawozdawczo–Wyborcze Związku Nauczycielstwa Polskiego Pracowników Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Na zebraniu przyjęto sprawozdanie Przewodniczącej ustępującego Zarządu Uczelnianego dr Lidii Gabryś z działalności Zarządu w kadencji 2014-2019 oraz sprawozdanie Przewodniczącej Komisji Rewizyjnej prof. dr hab. Joanny Żabińskiej.

Udzielono absolutorium ustępującym władzom organizacji związkowej i serdecznie podziękowano za trud i szczególne zaangażowanie w pracę społeczną na rzecz związku.

Wybrano Zarząd Uczelniany ZNP Pracowników UE w Katowicach na kadencję 2019 –2024:

1. dr hab. Ewa Płaczek, prof. UE – Prezes Zarządu Uczelnianego,
2. prof. dr hab. Aldona Frączkiewicz-Wronka,
3. prof. dr hab. inż. Jacek Szołtysek,
4. dr Adam Lejman-Gąska,
5. mgr Gabriela Matyjaszczyk,
6. mgr Małgorzata Żółkoś-Leszczyńska,

oraz Komisję Rewizyjną:

1. prof. dr hab. Joanna Żabińska,
2. Grażyna Makosz,
3. dr Danuta Mitręga.

Dokonano wyboru Przedstawiciela organizacji w Radzie Szkolnictwa Wyższego i Nauki ZNP oraz drugiego Delegata na Krajową Konferencję Nauki i Szkolnictwa Wyższego ZNP:

1. dr hab. Ewa Płaczek, prof. UE,
2. mgr Małgorzata Żółkoś-Leszczyńska.