Akcja Dyplomacja

Interesujesz się polityką, a w szczególności tą zagraniczną? Pojęcie dyplomacji nie jest ci obce? Chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat międzynarodowej współpracy gospodarczej? Akcja Dyplomacja to doskonała okazja, by zajrzeć za kulisy świata polityki zagranicznej oraz przekonać się, jak wygląda życie i praca dyplomaty.

Akcja Dyplomacja to ogólnopolski projekt organizowany przez Studenckie Koło Naukowe Spraw Zagranicznych działające przy Szkole Wyższej Handlowej w Warszawie. Jego celem jest propagowanie, upowszechnianie oraz pogłębianie wiedzy o dyplomacji oraz polityce zagranicznej.

Dzięki temu wydarzeniu, będziesz mieć wyjątkową możliwość odwiedzenia ponad 60 placówek dyplomatycznych mieszczących się w Warszawie oraz uczestniczyć w wielu konferencjach, na których będą poruszane tematy z dziedziny bezpieczeństwa narodowego, międzynarodowej współpracy gospodarczej, kultury czy edukacji.

Akcję Dyplomację uświetni uroczysta Gala Finałowa w Zamku Królewskim w Warszawie, organizowana dla najaktywniejszych uczestników projektu oraz zaproszonych gości, która odbędzie się 9 maja 2017 r.

IV edycja projektu odbywać się będzie w dniach 03.04 - 09.05.2017 r. w Warszawie.

Rekrutacja trwa do 20 marca.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie www.akcjadyplomacja.pl/rekrutacja.

Po szczegóły zapraszamy na na stronę internetową oraz profil FB Akcji.