Dni Otwarte 2016 - fotorelacja

W dniach 6 i 7 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbyły się Dni Otwarte. W tym roku podczas wydarzenia naszą Uczelnię odwiedziło około 1000 osób, z województwa śląskiego i nie tylko, planujących studia na UE Katowice.

Do tej pory Kandydaci mieli okazję poznać naszą Uczelnię z bliska, spotkać się z władzami Uniwersytetu, wykładowcami i studentami oraz pracownikami Uczelni, a także uczestniczyli w mini-wykładach. Była to również okazja do zobaczenia tego, co proponuje Uczelnia, jakie kierunki i specjalności znajdują się w naszej ofercie, a także, jakie ścieżki kariery zawodowej można wybrać po ukończeniu wybranego kierunku studiów.

Na zakończenie Dni Otwartych Kandydaci uczestniczyli w Nocnym Zwiedzaniu! Szczegóły

Już wkrótce pełne podsumowanie Dni Otwartych! :)

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.