Przejdź do menu Przejdź do treści

Festiwal kierunków studiów II stopnia

5 czerwca (środa) pod hasłem "zostańmy razem!" w CNTI Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach w godz. 9:30-15:00 odbędzie się Festiwal Kierunków II stopnia, na który serdecznie zapraszamy wszystkich naszych studentów, przyszłych absolwentów studiów I stopnia, a także wszystkie osoby zainteresowane zwiększeniem kompetencji na rynku pracy poprzez uzyskanie dyplomu ukończenia studiów magisterskich na UE Katowice!

Konwencja wydarzenia zakłada możliwość swobodnej pogadanki przy kawie z naszymi wykładowcami - przedstawicielami kierunków. Każdy zainteresowany będzie mógł podejść do stoiska wybranego przez siebie kierunku i porozmawiać z ekspertami nt. prowadzonych kierunków studiów oraz zalet związanych z pozostaniem na naszym Uniwersytecie na studiach magisterskich. 

Odwiedzający będą mogli również: zapisać się na bezpłatne szkolenia, zapoznać się z ofertami pracy i poznać inne obszary wsparcia i współpracy skierowane do studentów i absolwentów realizowane przez Centrum Karier i Współpracy z Absolwentami. 

Na miejscu zapewniony będzie poczęstunek, kawa oraz punkt informacyjny dotyczący rekrutacji.

Festiwal Kierunków x Analityk finansowy 2.0: Q&A

W ramach Festiwalu Kierunków "Zostańmy razem!", 5 czerwca 2024 r. o godz. 17:10 odbędzie się Q&A z prof. UE, dr hab. Bożeną Frączek (kuratorem kierunku) i dr Janem Kaczmarzykiem (menedżerem kierunku). Serdecznie zapraszamy Studentki i Studentów, którzy właśnie kończą pierwszy stopień studiów. W trakcie spotkania zostanie zaprezentowana koncepcja kształcenia oraz przedmioty realizowane na studiach II stopnia.

Zapraszamy na zdalny Q&A w środę w godz. 17:10-18:40
Link do rozmowy wideo: https://meet.google.com/hwp-pjaf-yzf 

Oferta UE Katowice

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą studiów II stopnia, która dostępna jest w sekcji Kandydaci:

Polecamy również:

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3
logotyp acca