Follow me to #UEKatowice [zobacz film]

Z okazji nowego roku akademickiego przedstawiamy drogę na Uczelnię, pokazującą najpopularniejsze miejsca w centrum miasta i uczelniany kampus oczami studenta. Premiera filmu "Follow me to #UEKatowice" odbyła się 30 września podczas uroczystej Inauguracji. Film opublikowany w mediach społecznościowych polecamy szczególnie naszym kandydatom i studentom pierwszego roku!

Film wpisuje się w hasło programowe Uniwersytetu: your place, your space, your future. Ukazuje Uczelnię w sercu miasta, a także przestrzeń do nauki, rozwoju i realizowania pasji, planów oraz marzeń w międzynarodowym kontekście. W materiale uwzględniono lokalizacje zarówno w centrum miasta, jak i na kampusie głównym przy ul. Bogucickiej.

Dziękujemy firmie RUMBURAK Produkcja Filmowa oraz wszystkim studentom, pracownikom i organizacjom studenckim zaangażowanym w przygotowanie filmu.

Życzymy miłego oglądania! :-)

Lista lokalizacji z filmu

  • Miasto Katowice: Dworzec, Rynek, Teatr Śląski, Pomnik Powstańców Śląskich, Rondo, Spodek, Międzynarodowe Centrum Kongresowe, NOSPR, Muzeum Śląskie, CINiBA, ulica Mariacka, Park Trzy Stawy
  • Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach: Rektorat, Budynek A, Budynek B, Budynek CNTI