International Business Open Day 2019

Koło naukowe International Business zaprasza na Dzień Otwarty kierunku "IB Open Day"! Poznaj ofertę tego wyjątkowego programu, jego obecnych studentów oraz absolwentów. Przekonaj się, że to najlepszy pomysł na Twoją dalszą edukację.


International Business to nowoczesny kierunek, w całości nauczany w języku angielskim, który zapewnia kompleksową wiedzę z zakresu biznesu międzynarodowego i unikalną możliwość jej wykorzystania w praktyce. Dzięki szerokiej ofercie wyjazdów zagranicznych, wymian i projektów, studenci zbierają praktyczne doświadczenia, poszerzają swoje horyzonty i zawierają wyjątkowe znajomości.

W programie IB Open Day m.in. krótkie autoprezentacje absolwentów kierunku International Business. Opowiedzą oni o swoich doświadczeniach oraz o możliwościach, które dały im studia na naszej Uczelni. Co więcej, wskażą, jakie ścieżki kariery obrali po zakończeniu edukacji. Możesz też przekonać się, jak wyglądają wykłady na kierunku International Business (mini wykład odbędzie się na auli CNTI).

Ponadto, Dzień Otwarty będzie okazją do rozmowy z obecnymi studentami IB. Odpowiedzą oni na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Poznaj również niecodzienną stronę nauczycieli IB. Przyjdź i poznaj nas. Na zachętę warto wspomnieć, że zapewniamy miłą atmosferę, kawę oraz słodkości.

Widzimy się w pokoju 5/15@. Czekamy na Was od 9:30 do 15:00!