Konkurs na najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową

Zapraszamy do udziału w XI edycji Konkursu na najlepszą pracę doktorską, magisterską, licencjacką i podyplomową z dziedziny ubezpieczeń gospodarczych i społecznych.

Konkurs obejmuje:

• prace doktorskie obronione w latach 2009-2011,
  • prace magisterskie, licencjackie i podyplomowe obronione w okresie od października 2010 r. do końca 2011 r.

Zgłoszenie może być dokonane przez:

• autora pracy;
  • jej promotora;
  • władze uczelni, wydziału lub instytutu gdzie przeprowadzono postępowanie kwalifikacyjne (obrona pracy, egzamin), którego podstawę stanowiła zgłoszona do Konkursu praca.

Wymogiem zgłoszenia jest bardzo dobra ocena pracy dokonana przez promotora (w przypadku rozpraw doktorskich – jego opinia) oraz co najmniej dobra ocena uzyskana w postępowaniu zakończonym nadaniem stopnia magistra lub licencjata.

Do Konkursu nie mogą być zgłaszane prace nagrodzone w innych konkursach, z wyjątkiem nagród Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego lub macierzystej uczelni.

Zbindowaną plastikowym grzbietem pracę (jeden egzemplarz oraz wersja elektroniczna) wraz z niżej podaną dokumentacją należy złożyć w terminie do 3 lutego 2012 r. w Biurze Rzecznika Ubezpieczonych.

Adres:

Biuro Rzecznika Ubezpieczonych
Al. Jerozolimskie 44
00 – 024 Warszawa

Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.