Konkurs "Organizacja Turystyki i Atrakcje Województwa Śląskiego"

Studentów oraz kandydatów zapraszamy do udziału w konkursie organizowanym przez Śląską Izbę Turystyki oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Celem kokursu jest popularyzacja wiedzy o turystyce w województwie śląskim, promocja kształcenia w zakresie turystyki, a także wzmocnienie współpracy między organizatorami konkursu a szkołami oraz uczelniami w województwie śląskim.

Uczniowie i studenci mogą zgłaszać swoje uczestnictwo indywidualnie w nieprzekraczalnym terminie do 10.04.2016 r. poprzez przesłanie karty zgłoszenia pocztą tradycyjną na adres Katedry Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (ul. Bogucicka 14, 40-226 Katowice) lub pocztą mailową na adres katedra.turystyki@ue.katowice.pl

Konkurs został objęty honorowym patronatem JM Rektora prof. dr hab. Leszka Żabińskiego. Odbędzie się on w Auli im. prof. Z. Messnera w budynku Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych 19.04.2016 o godzinie 12:00.

Szczegółowe informacje na temat konkursu zawiera Regulamin.