Nocne Zwiedzanie UE Katowice 2018 - relacja

Dzięki członkom Niezależnego Zrzeszenia Studentów (NZS) - jednej z naszych organizacji studenckich - kandydaci UE Katowice mieli możliwość zwiedzenia naszego kampusu nie tylko za dnia, ale również w nocy! W tym roku gościliśmy blisko 100 kandydatów!

Co roku Nocne Zwiedzanie to niepowtarzalna okazja, by zwiedzić mury UE Katowice w nocy, wziąć udział w grze miejskiej oraz poznać studentów, którzy chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z naszymi kandydatami.

W tym roku w wydarzeniu wzięło udział blisko 100 gości! Organizatorzy zagwarantowali świetną zabawę, a przy okazji nawiązały się pierwsze studenckie znajomości. Nasi studenci przekazali również pakiet niezbędnych informacji dla przyszłych studentów.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się niebawem ponownie z kandydatami podczas procesu rekrutacji!

Wydarzenie na Facebooku