Nocne Zwiedzanie UE Katowice

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak wygląda Wasza szkoła w nocy, kiedy nie ma zajęć? Chcielibyście odwiedzić ją podczas nieobecności nauczycieli? Nie mamy możliwości zrobienia tego w Waszych liceach, ale baaaardzo chcielibyśmy zrobić to dla Was na naszej Uczelni!

Niezależnego Zrzeszenia Studentów

Dlatego jako członkowie Niezależnego Zrzeszenia Studentów 20 marca 2019 r. postanowiliśmy zorganizować Nocne Zwiedzanie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Podczas tego wydarzenia będziecie mogli zwiedzić uczelnię oraz poznać obecnych studentów, którzy przybliżą Wam specyfikę studiowania i życia studenckiego.

Gwarantujemy dobrą zabawę, pierwsze studenckie znajomości oraz cudowne wspomnienia. Chcesz zobaczyć jak nasz Uniwersytet ożywa dokładnie tak jak w filmie Noc w Muzeum? Nie zwlekaj zapisz się już dziś i wspólnie z nami odkryj jego tajemnice!

Więcej informacji oraz zapisy na Facebooku