Nowy semestr zajęć dla dzieci i młodzieży w ramach EUD i AME rozpoczęty

14 marca br. zainaugurowaliśmy kolejny semestr zajęć ogólnopolskich programów edukacyjnych: Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty. Ponad 230 najmłodszych studentów i ich rodziców powitał Prorektor ds. Internacjonalizacji i Marketingu prof. Sławomir Smyczek.

Uczniowie szkół podstawowych mieli zajęcia na temat autoprezentacji z dr Marią Buszman-Witańską (Katedra Dziennikarstwa Ekonomicznego i Nowych Mediów), a gimnazjaliści z mgr Martą Grybś-Kabocik (Katedra Badań Konsumpcji) na temat świata marek. Opiekowali się nimi i wspierali w pracach warsztatowych wolontariusze - studenci studiów stacjonarnych.

Programy realizujemy wspólnie z Fundacją Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych.

Partnerem Strategicznym EUD jest Narodowy Bank Polski.

Kolejne spotkanie odbędzie się 4 kwietnia. Wtedy także rozpoczniemy nowy semestr Ekonomii dla Liceum i Technikum (ELiT) - programu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.