Oceny wyróżniające Polskiej Komisji Akredytacyjnej dla naszych kierunków

Decyzją Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej kierunki: Analityka Gospodarcza i Gospodarka Turystyczna prowadzone na Wydziale Zarządzania otrzymały ocenę wyróżniającą.

Polska Komisja Akredytacyjna jest niezależną instytucją działającą w ramach polskiego systemu szkolnictwa wyższego na rzecz doskonalenia jakości kształcenia we wszystkich uczelniach publicznych i niepublicznych.

Na mocy Uchwał Nr: 237/2015 i 238/2015 Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej z dn. 23 kwietnia br. w sprawie ocen programowych kierunków: Analityka Gospodarcza i Gospodarka Turystyczna prowadzonych na poziomie studiów I i II stopnia o profilu ogólnoakademickim wydało ocenę wyróżniającą.

Ocenę wyróżniającą otrzymały kryteria: koncepcja rozwoju kierunku, cele i efekty kształcenia oraz system ich weryfikacji, program studiów, zasoby kadrowe oraz wewnętrzny system zapewnienia jakości kształcenia.