Ostatnie dni zapisów na egzaminy i kursy językowe

Śląska Szkoła Języków Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach zaprasza na atrakcyjne kursy i egzaminy!

W roku akademickim 2015/2016 proponujemy niezawodny English for Business na poziomach B1/B2 i B2/C1 kończący się w czerwcu międzynarodowym egzaminem LCCI IQ EFB.

Osobom zainteresowanym specjalistycznym językiem finansowym polecamy ostatnią edycję kursu Cambridge English Financial (International Certificate in Financial English). Cambridge English postanowiło wycofać ze swej oferty ten egzamin ze względu na jego ścisłą specjalizację, zawężającą grono zainteresowanych. Jest to więc ostatnia szansa na zdobycie tego prestiżowego certyfikatu.

Z nowości mamy English at work, konwersacyjny kurs oparty o case studies i role plays i adresowany do osób ze znajomością języka na poziomie B1+.

Oferta języka niemieckiego obejmuje Deutsch+ z modułami Arbeit, Finanzwesen i Logistik, kurs języka biznesu na poziomach B1 i B2, który przygotowuje również do egzaminu Deutsch1+ Beruf lub Deutsch2+ Beruf.

A w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie językiem polskim wśród obcokrajowców uczących się i pracujących w naszym regionie stworzyliśmy kurs Polskiego dla obcokrajowców.

Szczegóły dotyczące tych i innych kursów oraz egzaminów znajdują się na stronie ŚSJB. Tam również informacje o zapisach, płatnościach i pozostałych sprawach organizacyjnych. Zapraszamy na nasz profil po ciekawe teksty, inspirujące quizy i aktualności.

Zapisy na kursy i egzaminy trwają do 16 października br.