Pierwsze zajęcia w ramach programów edukacyjnych

7 października br. na naszej Uczelni odbyło się uroczyste rozpoczęcie kolejnych edycji bezpłatnych programów edukacji ekonomicznej: Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego, Akademii Młodego Ekonomisty oraz Ekonomii dla Liceum i Technikum.

Rodziców i uczniów biorących udział w programach uroczyście powitał Prorektor ds. Edukacji i Internacjonalizacji prof. dr hab. Sławomir Smyczek.

Pierwszy wykład dla najmłodszych studentów wykłosił dr Artur Strzelecki, pt. "Marketing internetowy”, młodzież AME pod przewodnictwem dr Piotra Hanusa poznała tajniki zarządzania projektami.

Młodzież ze szkół średnich również rozpoczęła zajęcia w ramach autorskiego programu ELiT - to cykl wykładów i warsztatów z zakresu zarządzania, ekonomii, finansów i rachunkowości.