Popołudnie Eksperckie [relacja]

20 marca 2019 r. odbyło się Popołudnie Eksperckie, czyli dalsza część Dni Otwartych dla pracujących, którzy zainteresowani są studiami niestacjonarnymi. Wydarzenie miało formę mini-wykładów. Nie zabrakło także zwiedzania uniwersyteckiego kampusu z przewodnikiem.

Popołudnie Eksperckie [relacja]

Bardzo cenimy osoby ambitne i dynamiczne, o czym świadczy m.in. najwyższy wskaźnik zatrudnialności absolwentów wśród największych uczelni w woj. śląskim. Aż 98% naszych absolwentów po 5 latach od obrony to osoby aktywne zawodowo, a aż 63% z nich pracowało już w trakcie studiów. Dlatego, nasze pierwsze Popołudnie Eksperckie skierowane było:

• do osób aktywnych zawodowo, których praca nie pozwala na udział w porannych Dniach Otwartych,
  • do tych, którzy chcieli poznać uczelnię w małej kameralnej atmosferze,
  • do wszystkich zainteresowanych studiami niestacjonarnymi (zaocznymi) lub podyplomowymi, którzy chcieli wziąć udział w mini-wykładach.

Podczas Popołudnia Eksperckiego dr Adam Polko odpowiedział na pytanie "Dlaczego warto zarządzać bezpieczeństwem?". Dr Magdalena Głębocka wyjaśniła zagadnienia dotyczące "Rachunkowości i podatków bez tajemnic", natomiast dr Marek Kasperek wygłosił wykład nt. "5S w magazynie". Mgr Piotr Glenc opowiedział o Danych jako walucie XXI wieku i wyzwania dla współczesnej informatyki.

Kandydaci mieli możliwość także zwiedzania kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Galeria zdjęć z wydarzenia