Poznaj ofertę studiów podyplomowych - ruszyła rekrutacja!

Studia... i co dalej? Coraz więcej firm zwraca uwagę nie tylko na fakt posiadania dyplomu, ale również na każdy dodatkowy krok aplikanta w kierunku pozyskania eksperckiej wiedzy w swojej dziedzinie. Studia podyplomowe to szansa na zdobycie nie tylko wiedzy, umiejętności i doświadczenia, ale również na utrzymanie się na szczycie coraz bardziej wymagającego rynku.


Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe prowadzone na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach! Nasza oferta studiów podyplomowych pozwala podnieść kwalifikacje oraz zdobyć nowe umiejętności inżynierom, biznesmenom, kadrze zarządzającej i wielu innym. 

Wejdź na stronę studiów podyplomowych i wybierz swój kierunek!

wiedza 

Studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach to gwarancja rzetelnej, najbardziej aktualnej wiedzy, dzięki której słuchacze nabywają nowe lub dodatkowe kompetencje, podnoszą kwalifikacje i nawiązują kontakty w branży.

warsztat

Studia podyplomowe to idealne połączenie wiedzy teoretycznej z aspektami praktycznymi. Zajęcia z ekspertami i specjalistami UE Katowice sprawią, że zdobyte informacje zaowocują lepszą pozycją na dynamicznym rynku pracy. Ukończenie studiów umożliwi awans lub zmianę pracy.

wykształcenie

Absolwenci otrzymują gruntowne wykształcenie w jednej z najlepszych uczelni publicznych, co potwierdzają wyniki rankingów, m.in. 2. miejsce w regionie w „Kuźni prezesów” (Rzeczpospolita). 

Dodatkowo nasza Uczelnia posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę: 184 sale dydaktyczne, sale multimedialne, basen, siłownię, dwie sale gimnastyczne, a także najnowocześniejszą bibliotekę w regionie - Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką oraz Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych, które jest najnowszym i najnowocześniejszym budynkiem Uniwersytetu. Rozbudowane zaplecze gastronomiczne i darmowe parkingi uzupełniają bogatą infrastrukturę, czyniąc nasz kampus niezwykle przyjazny studentom.