Program "Fotel Prezesa"

W ramach realizowanego programu "Fotel Prezesa", 10 czerwca br. podopieczni programu Akademia Przyszłości wraz z wolontariuszami odwiedzili naszą Uczelnię. Uczniowie katowickich szkół podstawowych byli gośćmi JM Rektora dr hab. Roberta Tomanka, prof. UE.

W trakcie spotkania z Rektorem zadawali pytania na temat uczelni, pracy, nauki i sukcesu. Mieli okazję zwiedzić Salę Senacką, gabinet Rektora oraz budynek Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych, a w nim czytelnię i aulę.

Program "Fotel Prezesa" wykorzystuje System Motywatorów Zmiany, dzięki którym wzmacniana jest u dzieci wiara w siebie i możliwości osiągnięcia sukcesu. Spotkania organizowane są co roku z przedstawicielami katowickich uczelni, firm i instytucji.