Przedstawiciele Uniwersytetu Ekonomicznego na V Festiwalu Wiedzy [relacja]

31 marca br. eksperci naszej Uczelni oraz pracownicy Centrum Marketingu wzięli udział w V Festiwalu Wiedzy pt. "Nauka- sposób na sukces" w I LO im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim. Dr hab. Bożena Frączek, prof. UE oraz mgr Piotr Glenc poprowadzili wykłady dla uczniów.

Uczniowie I LO im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim mogli podczas tego wydarzenia zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni z całej Polski. Wysłuchali również wykładów prowadzonych przez nauczycieli akademickich z najlepszych uniwersytetów.

Dr hab. Bożena Frączek, prof. UE z Katedry Bankowości i Rynków Finansowych wygłosiła dla uczniów wykład w języku angielskim pt. "Result and Perspective of Financial Education". Swój wykład pt. "Czas programistów się kończy? Czego warto się uczyć, żeby sztuczna inteligencja nie odebrała Ci pracy w IT". poprowadził również mgr Piotr Glenc z Katedry Projektowania i Analizy Komunikacji.

Licealiści mogli także porozmawiać z pracownikami Centrum Marketingu i poznać wszystkie szczegóły dotyczące kierunków, rekrutacji oraz studiowania na naszej Uczelni. Na stoisku czekała na nich słodka niespodzianka.