Przejdź do menu Przejdź do treści

Rekrutacja na bezpłatne programy edukacji ekonomicznej

Ekonomia zawsze na topie! Trwają zapisy na kolejny semestr bezpłatnych programów edukacji ekonomicznej dla uczniów szkół podstawowych i średnich: Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy, Akademia Młodego Ekonomisty i Ekonomia dla Liceum i Technikum.

W dniach 4-25 września br. można zarejestrować się na kolejny semestr Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego (EUD), Akademii Młodego Ekonomisty (AME) oraz Ekonomii dla Liceum i Technikum (ELiT).

Zajęcia w formie interaktywnych wykładów i warsztatów odbywają się zawsze w poniedziałki. Dla EUD i AME odbędzie się 6 spotkań, a w programie ELiT zaplanowaliśmy 9 spotkań. Terminy i tematy zajęć znajdują się na stronach programów. W czasie zajęć dla dzieci zapraszamy rodziców na spotkania przygotowane specjalnie dla nich. 

Problematyka zajęć koncentruje się wokół zagadnień z zakresu zarządzania, ekonomii, marketingu, finansów, historii gospodarczej, psychologii i etyki biznesu, a także rozwoju własnego i projektów. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w programach!

Natomiast wszystkich studentów UE Katowice, którzy razem z nami chcą tworzyć programy edukacyjne oraz zdobyć cenne doświadczenie, zapraszamy do udziału w wolontariacie! Zgłoszenia należy przesyłać na adres: ckpcz@uekat.pl

Przypominamy, że nasz Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy otrzymał Nagrodę Rodziców za najbardziej rozwojową śląską inicjatywę dla dzieci w wieku 0-14 lat w kategorii Logika oraz wyróżnienie w kategorii Sztuki wizualne w plebiscycie Słoneczniki 2017 organizowanym przez portal czasdzieci.pl.  

Informujemy również, że Uniwersytet Ekonomiczny Trzeciego Wieku zaprasza obecnych i nowych słuchaczy do zapisów na kolejny rok akademicki 2017/2018. Sprawdź szczegóły

Dołącz do nas

Akredytacje i partnerzy

logotyp efmd
logotyp ceeman
logotyp hr
logotyp cima
logotyp eaie
logotyp bauhaus4
logotyp progres3